انواع موزاییک و روشهای تولید کریمی ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸-09377677140. Rad

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : انواع موزاییک و لوازم و شرایط لازم برای تولید.  تولید موزاییک و قطعات بتنی کریمی۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸ ۱. اولین... با عنوان : انواع موزاییک و روشهای تولید کریمی ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸-09377677140. Rad بخوانید :
انواع موزاییک و لوازم و شرایط لازم برای تولید.

 تولید موزاییک و قطعات بتنی کریمی۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

۱. اولین نوع موزاییک که دربازار های ایران موجود است موزاییک پرس میباشد که در کارخانجات صنعتی وزیر پرس هیدرولیک و با فشار تولید میگردد. لوازم و تجهیزات لازم برای احداث کارگاه یک فضای مسقف حداقل ۵۰۰ مترمربع با برق سه فاز ۲۵ آمپر و آب، دستگاه پرس اتوماتیک و یا دستی، دستگاه ساب نواری یا ساب دو کله اتوماتیک قدیمی.

۲. موزاییک ویبره ای. این نوع موزاییک هم از تولیدات صنعتی و کارخانه ای میباشد که برای تولید آن نیاز به یک فضای سرپوشیده با متراژ حداقل ۳۰۰ مترمربع میباشد که محل حتما باید دارای برق سه فاز و آب باشد. تجهیزات لازم برای ای کارگاه عبارت است از دستگاه ویبره،دستگاه مخلوط کن بتن،دستگاه گرمکن کوره یا گرمخانه،قالب برای هر طرح و مدل به اندازه کافی. 

توصیه بنده برای اشخاصی که قصد راه اندازی کارگاه موزاییک سازی دارند این است که اگر تصمیم ایشان فقط تولید و ارزه موزاییک باشد بهتر است کارگاه تولید موزاییک پرسی احداث نمایند، اما اگر قصد دارند غیر از موزاییک چیزهای دیگری نیز مانند جدول دور باغچه واش بتن یا کفپوش و سنگ مصنوعی و یا موزاییک های دیواری (cement plaste) نیز تولید و ارزه نمایند بهتر است کارگاه تولید قطعات ویبره ای را راه اندازی نمایند.  کریمی  ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸-۰۹۳۷۷۶۷۷۱۴۹

۳. سومین مورد از موزاییکهای موجود موزاییک درجا یا موزاییک یکپارچه تولید در محل پروژه میباشد، برای تولید این نوع موزاییک تجهیزات کارخانه ای لازم نیست و موزاییک به صورت اختلاط بتن با روشهای ترکیب جدید و قالبگیری خود محل فرش شدن موزاییک و ریختن مواد موزاییک در قالب کف مورد نظر تولید میشود، و بعد از مرحله خشک شدن و عمل آوری توسط دستگاه ساب سیار یا همان کفساب ساب و پولیش و پرداخت میخورد و در بهترین سطح کیفیتی مورد استفاده قرار میگیرد.  لازم به ذکر است گروه کریمی در تولید و ساب و تحویل این نوع موزاییک نیز آماده عقد قرارداد و ارائه خدمات میباشد. کریمی  ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸-۰۹۳۷۷۶۷۷۱۴۹

انواع موزاییک ویبره ای,انواع موزاییک ویبره,...
نویسنده : بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 25 آذر 1395 ساعت: 10:54